Sarıyer Petek Temizliği

Sarıyer petek temizliği kombilerden verimin yüksek alınması için petek temizleme hizmetini sunmaktadır. Kış aylarını konforlu bir şekilde geçirmek ve ödenen yüksek doğalgaz faturalarından kurtulmak için hemen petek temizliği yaptırabilirsiniz. Çözücü ilaç ve petek temizleme makinesi ile sağlanan temizlikte kesinlikle etraf kirlenmez çünkü makine bir adet peteğin sökülmesi ile gerçekleştirilir. Bu genellikle banyoda bulunan petektir. Direk tesisatın içerisinden çıkan tortu ve kirler pis su giderine aktarılarak etraf kirlenmez.

0553 804 40 65

Sarıyer petek temizleme hizmetimiz sayesinde petekleriniz ilk gün ki performansına ulaşarak petek bakımı komple sağlanmaktadır. Kimyasal ilaç peteklere verildikten sonra petekler ısıtılarak içinde ki tüm kirler çözünmektedir. Ardından ise temiz su ile bu kimyasal iyice peteklerden arındırılır. Kesinlikle sağlığa hiç bir sakıncası bulunmayan bu işlemi en kısa zamanda en temiz şekilde sağlamaktayız.

Sarıyer bölgesinde oturan herkes ev ve iş yerleri dahil olmak üzere kombi ve petek tesisatı ile ısınma sağlayan kullanıcılar bizi sadece petek temizleme için değil aynı zamanda da kombi bakım, tamir ve doğalgaz tesisatı gibi hizmetlerimiz içinde arayabilir.

İstanbul petek temizliği hizmetimiz sayesinde petekleriniz artık tam anlamıyla ısınacak, tesisat ilk gün ki performansına kavuşacak, doğalgazdan tasarruf sağlayacak ve kombiniz performanslı bir şekilde ısıyı ortama yayacaktır.

Petek temizleme için bizi Sarıyer’de ki mahallerde oturan tüm kombi kullanıcıları arayabilir. Baltalimanı Mahallesi, Bahçeköy Kemer Mahallesi, Bahçeköy Mahallesi, Bahçeköy Yenimahalle Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Derbent (Çamlıtepe) Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Maden Mahallesi, Pınar Mahallesi, Poligon Mahallesi, PTT Evleri Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Rumelihisarı Mahallesi, Rumelikavağı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Yeniköy Mahallesi ve Sarıyer’de ki tüm mahallelere hizmetimiz vardır.

Petekler bu yabancı maddelerden dolayı zamanla kombinize de zarar verebilmekte ve maliyet üç dört misli artmaktadır. Siz de olumsuz durumlarla karşılaşmamak için petek temizliğini yılda bir kez yaptırmalısınız. Petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak ve tüm kışı rahat bir şekilde geçirmek için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.