Servis Bölgelerimiz

İstanbul'un Tüm Semtlerinde
  • Petek Temizliği
  • Kombi Bakımı

 0216 576 0 333

 0553 804 40 65

Profesyonel petek temizleme hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ikamet eden kombi kullanıcıları makineli ve kimyasallı petek temizliği hizmetimizden yararlanmak için haftanın 7 günü 24 saat boyunca bizleri arayabilir.

İstanbul petek temizleme olarak petekler içerisinde ki tortu ve kireç birikintilerini özel makinelerimiz ve kimyasal ilaçlar ile temizleyerek etkili bir hizmet sağlanmaktadır. Petek bakımı için gerekli olan tüm işlemleri uzman ekibi ile sağlayan petek temizliği hizmetlerimiz İstanbul’un her semtine ulaşmaktadır.

Pazar günü de dahil olmak üzere hafta içi ve hafta sonu günün 24 saati müşteri memnuniyeti için çalışan petek temizliği ekibimiz işini titizlikle gerçekleştirmektedir. İstanbul ilinde bulunan ev ve iş yerlerine sağladığımız profesyonel hizmetler ile uzun süredir faaliyet gösteren firmamız bu konuda en güvenilir isimler arasında gelmektedir. İstediğiniz saatte bizleri hizmet almak ya da soru sormak için arayabilir ve gün içerisinde randevu vererek petek temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Petek temizleme konusunda uzman olan çalışanlarımız aynı zamanda kombi bakımı isteyen müşterilerimize de deneyimli ekibi ile bu hizmeti de vermektedir. Peteklerin altı ısınmıyor ise, petekler geç ısınıyorsa, petekler hiç ısınmıyorsa yapmanız gereken bizi arayarak yardım istemek.

Sadece tek bir peteğin sökülmesi ile gerçekleştirilen petek yıkama işlemi makine ile yapıldığı için kesinlikle etraf kirlenmeyecektir. Petekler içerisinde ki kireçli ve çamurlu su ev ya da ofisinizi kirletmeden direk pis su giderinden akıtılmaktadır. Petek temizliği için İstanbul’un hangi semtinde ya da mahallesinde olursanız olun günün 24 saati çalışan ekibimiz adresinize belirttiğiniz saatte gelmektedir.

Petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilmek için aşağıda ki semtlerin birinde ya da bu semtlere bağlı mahallelerde oturmanız bizim için yeterli. Hemen hizmet verdiğimiz semtleri inceleyerek bizlere 0553 804 40 65’den ulaşabilirsiniz.