Şile Petek Temizliği

Şile petek temizliği ile artık kombiniz peteklerinize aynı ısıyı vererek petek temizleme hizmetimiz sayesinde petekleriniz en yüksek seviyede ısınarak kombinin enerjisini ısı olarak verecektir. En uygun fiyatlarda sağladığımız petek temizleme işlemi için sadece yapmanız gereken sırtınızı koltuğa yaslayın ve hemen bizi arayın.

0553 804 40 65

Sadece tek bir peteği sökerek özel petek yıkama makinesi ile yaptığımız işlemde ayrıca makine ile peteklerin içerisine kimyasal karışımlı ilaç verilerek komple iç tesisat temizliği sağlanarak petekler içerisindeki kireç ve kir arındırılmaktadır. Petekler içerisinde ki bu kireç ve balçıklaşma peteklerde tıkanmalara, iyi ısınamamaya, geç ısınmaya ya da farklı farklı bölgelerin ısınarak genellikle alt bölgenin çöken pislik yüzünden soğuma ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Siz de kombinizin başarılı bir şekilde ürettiği enerjiyi ısıya çeviren petekler içerisinde ki pis ve kireçli sudan kurtulmak istiyorsanız, peteklerinizde ısınma problemleri varsa ve petekleriniz uzun senelerdir temizlenmemiş ise hemen Şile petek temizleme konusunda bize ulaşabilir ve petekler içerisinden çıkan kiri kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Petek temizliği sonrasında ise genel kontroller yapılarak ayrıca kombi bakımı isterseniz o işlemlerde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Petekler içerisinde kullanılan şebeke suyu zamanla yukarıda ki bahsettiğimiz gibi kireçlenmelere sebep olmaktadır. Aynı şekilde şebeke suyunun kullanıldığı diğer eşyalar arasında olan bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinde de bu kireçlenme için nasıl önlemler alıyorsanız aynı şekilde evin en önemli demirbaşları arasında bulunan petekler içinde her yıl petek bakımı konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Şile mahalleleri arasında bulunan Ağva mahallesi, Çavuş mahallesi, Balibey mahallesi, Kumbaba mahallesi, Hacıkasım mahallelerine hafta içi ve hafta sonu Pazar günü de dahil olmak üzere ücretsiz servis göndererek İstanbul petek temizleme hizmetimizi uzman kadromuz ile sunmaktayız. Bize ulaşmak için petek temizliği fiyatları konusunda bilgi almak için 0553  804 40 65’i arayın.