Silivri Petek Temizliği

Silivri petek temizliği sayesinde petekleriniz içerisinde ki kireç ve tortular petek temizleme hizmetimiz sayesinde ayağınıza kadar gelerek temizleme işlemi en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Derinlemesine bir petek temizliği için ekibimiz petek yıkama motoru ve içerisine eklenen kirleri söken kimyasal ile kapınıza kadar gelerek peteklerinizi yıkamaktadır.

0553 804 40 65

Silivri petek temizleme peteklerin içerisinde ki kireçle kaplı bölgeleri ve balçığı peteklerinizden makine yardımı ile pis su giderine atarak yerine temiz suyu basmaktadır. Petekleriniz temizlenirken içerisine makine ile hem su hem de kimyasal basılarak bir süre peteklerin içerisinde ki kirlerin sökülmesi için kombi çalıştırılarak 10 dakika kadar beklenir ve yıkama işlemi tekrarlanır emin olun siz de içerisinden çıkanları gördüğünüzde bir hayli şaşıracaksınız.

Doğalgazdan tasarruf sağlayın!

Petek temizleme işlemini her kış gelmeden yaptırarak ısıyı 2 kat artırabilir ve bu sayede de doğalgazdan %30 tasarruf sağlayabilirsiniz. Çünkü petekler içerisinde ki kir ve balçık sebebi ile ısınmadığı için siz de konforlu bir şekilde evinizi ya da ofisinizi ısıtamıyordunuz fakat petek temizleme işlemi yapıldığında peteklerinizi aynı ayarda tuttuğunuzda eskisine oranla nasıl da fazla ısındığını siz de elinizi dokunduğunuzda anlayabileceksiniz.

İstanbul petek temizliği hizmetimiz ile her ay gelen doğalgaz faturasında %30 kar elde ederek boşu boşuna ısınmayan peteklere para ödememiş olacaksınız.

Silivri ilçesinde bulunan Akören mahallesi, Alibey mahallesi, Alipaşa mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Büyük Çavuşlu mahallesi, Çanta Fatih mahallesi, Mimarsinan mahallesi, Bekirli mahallesi, Beyciler mahallesi, Çeltik mahallesi, Kurfallı mahallesi, Fatih Silivri mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kavaklı mahallesi, Sinekli mahallesi, Yeni mahallesi, Ortaköy merkez mahallesi, Kadıköy mahallesi ve toplam 35 mahallede İstanbul petek temizleme ile fark yaratmaktayız.

Petek temizleme fiyatları konusunda da indirimler sunduğumuz avantajlarımızdan yararlanmak için hemen 0553 804 40 65’den 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz.