Şişli Petek Temizliği

Şişli petek temizliği ile petekler içerisinde ki kireç, balçık ve kir petek temizleme hizmetimiz sayesinde çift yönlü makine ile yıkanarak ve ayrıca kimyasal kullanılarak temizleme tamamlanmaktadır. Petekler içerisinde biriken pislikler özel karışımlı kimyasal ile temizlenerek Şişli ve bölgesinde ki tüm kullanıcılara gerekli hizmet gün içerisinde sağlanmaktadır.

0553 804 40 65

Şişli petek temizleme şebeke suyundan petekler içerisine gelen kireç ve diğer yabancı maddelerin temizlenmesi için peteklerinize özel makine ile su basarak ve kimyasal kullanarak temizlemeyi gerçekleştirmektedir. Petekler zamanla bu içerisinde biriken maddeler sebebi ile ısınamama sorununa yol açmaktadır. Kombi cihazı yüksek ısı ile ev ya da iş yerinizi ısıtmak için çalışsa da peteklerde ısı sorunu varsa ısınmanız kesinlikle mümkün değildir. Isı sistemlerinde ısı elemanı olan peteklerin ısınmaması sonucu kombi verimli olarak çalışsa dahi ekonomik ısınmanın önüne geçmektedir.

İstanbul petek temizleme hizmetimizden faydalanarak yılda 1 defa temizlik yaptırmanız doğru olacaktır. Tüm kışı rahat ve doğalgaz fatura derdinden kurtulmuş bir şekilde geçirmek için petek temizliği işlemini kış gelmeden yaptırın.

Şişli ilçesinde ki 19 Mayıs mahallesi, Ayazağa mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Bozkurt mahallesi, Esentepe mahallesi, Duatepe mahallesi, Ergenekon mahallesi, Feriköy mahallesi, Eskişehir mahallesi, Fulya mahallesi, Halide Edip Adıvar mahallesi, Gülbahar mahallesi, Mahmut Şevket Paşa mahallesi, Mecidiyeköy mahallesi, Maslak mahallesi, Meşrutiyet mahallesi, Yayla mahallesi gibi tüm mahallelere petek temizliği hizmetlerimizi götürmekteyiz.

İstanbul petek temizleme sayesinde artık fazla yüksek gelen faturalardan kurtulurken konforlu bir şekilde evinizde ısınabileceksiniz. Bütçe dostu olan hizmetimizden faydalanmak için bizi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.