Site Mahallesi Petek Temizliği

Site mahallesi petek temizliği kalorifer tesisatının içerisinde ki yabancı maddelerin neden olduğu ısınma sorunlarını petek temizleme hizmeti ile gidermektedir. Peteklerin içerisinde ki tortu ve kireç sistemin tıkanmasına neden olduğu için petek bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı da sağlayan ekibimiz yıllık kombi bakımlarını da profesyonel olarak sağlamaktadır.

0553 804 40 65

Ümraniye petek temizleme peteklerin alt kısımlarında ki soğuk ve ılık olma sorunlarını petek temizliği hizmeti ile eski performansına kavuşturmaktadır. Ekibimiz peteklerinizi makine ve kimyasal ile temizlemektedir. Sadece banyoda ki havlupanın sökülmesi ile yapılan işlem kesinlikle etrafı kirletmez. Petek temizleme işleminin en büyük avantajı ise ısınmada ki konforun artması ve doğalgazdan ise %30 kar elde etmektir. Yüksek fatura dertlerinden petek temizliği ile kurtulabilir ve peteklerde ki ısıyı aynı derecede kalarak artırabilirsiniz.

Peteklerde ki kirliliğin oluşma nedeni ise yaz aylarında kullanılmayan peteklerin içerisinde ki su dip kısımlara çöker ve bura da katranlaşmış su birikir ve peteklerin içerisinde tıkanmalara neden olur. Tüm bu nedenlerden dolayı peteklerin altı kısımları ısınmaz ve ısınmada büyük sorunlar ortaya çıkarırken aynı zamanda da sürekli kombinin bu suyu ısıtmaya çalışmasından dolayı fazla enerji harcanır ve kombinin eşanjör gibi parçalarına da zarar verir.

Kış aylarında ısıdan mahrum kalmamak ve daha fazla masraf çıkarmamak için bir an önce petek temizliği hizmetini kaliteli ve profesyonel ekibimizden alabilirsiniz. Gaz sarfiyatını durdurmak ve kombinin yüksek  performans ile çalışması için İstanbul petek temizleme tüm ilçelere servis desteği sağlamaktadır.

Ümraniye Site mahallesi petek temizliği hizmetinden faydalanan kullanıcılarımız bu hizmetten oldukça memnun kalmakta ve daha sonra bizi arayarak teşekkür etmektedir. Siz de deneyimli ekibimizin hizmetlerinden faydalanmak ve en uygun fiyatlara petek temizleme yaptırmak istiyorsanız 0553 804 40 65‘i arayabilirsiniz.