Soğuksu Petek Temizliği

Soğuksu petek temizliği ile etkili petek temizleme hizmetinden faydalanmak için sizlere sunduğumuz profesyonel makineli ve kimyasallı temizlikten yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Beykoz ilçesine bağlı olan Soğuksu mahallesin de oturmakta iseniz ve kombi cihazı kullanıyorsanız sadece yıl da bir kez petek temizliği yaptırarak kış aylarını sorunsuz şekilde geçirebilirsiniz.

0553 804 40 65

Beykoz Soğuksu petek temizleme geniş servis ağı ile hem İstanbul’un Anadolu Yakasında hem de Avrupa Yakasında profesyonel petek temizliği sağlamaktadır. Petek bakımı için gerekli tüm ekipmanlara eksiksiz olarak sahip olan servisimiz uzun yıllardır bu sektörde başarılı hizmetler vermektedir. Kombi ve petek bakımlarını yılda bir defa yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombi bakımı da sağlayan ekibimiz kombi cihazında ki arızalara karşı bakımlarını gerçekleştirmektedir.

Hem kombi cihazına hem de peteklere bakım uygulaması yaptırırsanız performansı artırarak ısıyı verimli şekilde kullanabilir ve aylık yakıtta indirimler sağlayabilirsiniz. Petekler kapalı devre olduğu için yaz aylarında kullanılmadığından içerisinde ki su dip kısımlarına çökmektedir ve bu nedenle alt tarafları balçıklaşma yaparak tıkanıklıkları meydana getirmektedir. Bu sebeple kış aylarında tekrar kullanıma başlayan kombi cihazı petekleri ısıtmada zorlanır ve daha fazla enerji harcar. Gaz sarfiyatı oluşarak hem ısı elde edilemez hem de yakıt tüketimi sonucunda boşu boşuna fatura ödenmiş olur. Fakat petek bakımı konusunda bizden hizmet alırsanız bu tip sıkıntılar başınıza gelmez.

Petek temizleme ile iç kısımlarında ki tüm tortu tabakası makine içerisine eklenen kimyasal ile temizlenir. Kombi bakımı ise petek temizliği ile beraber olursa özel indirimler sağlanır. Bu sayede ikisinin bakımını da yaptırarak kış boyu rahat eder ve eskisine nazaran faturalarınız oldukça düşer.

Petek temizleme fiyatları için bilgi almak isterseniz 0553 804 40 65‘den bize ulaşabilir hemen gün içerisinde randevunuzu alabilirsiniz.