Suadiye Petek Temizliği

Suadiye petek temizliği kalorifer tesisatında ki sistemin petek temizleme hizmetini sağlayarak tüm bakımlarını gerçekleştirmektedir. Petek tesisatının içerisinde oluşan tortular, kireç ve katranlı yağ nedeniyle tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu durumda petek temizliği yapılarak içerisinde ki tortu ve kirecin temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle peteklerin alt kısımları soğuk ve üst kısımları sıcak şekilde arıza vermektedir.

0553 804 40 65

Suadiye petek temizleme profesyonel hizmeti ile sadece tek petek sökülerek gerçekleştirilmektedir. Kombi ve petek tesisatının en az yılda 1 kez yapılması gerekmektedir. Yoksa kombide bazı arızalara neden olmakta ve daha fazla masraf  çıkarmaktadır. Şebeke suyunu kullanan petekler içerisinde ki kireçli su zamanla kireçlerin dibe çökmesi ile orada tortulara neden olmaktadır. Isının iletilmesine engel olan bu tortular ise enerjide daha fazla harcama yaparak aylık faturanıza yansımaktadır. Oluşan bu katran nedeni ile petekler zarar görmekte ve kombi cihazında ki eşanjör gibi parçalara da zarar vermektedir.

Eğer petek bakımı yaptırırsanız eğer bu tür sorunlar ile karşılaşmazsınız. Petek temizleme fiyatları konusunda da oldukça uygun rakamlar sunan ekibimiz uzman kadrosu ile adresinize gelerek peteklerinizin yıllık bakımlarını gerçekleştirmektedir. Petek temizliği hizmetimiz özel  makine ve kimyasalı ile sağlanmaktadır. Peteklerin içerisi bu makine hortumları ile su basılarak ve pis su yine hortum ile gidere aktarılmaktadır. Kesinlikle etraf kirlenmez sadece banyoda ki petek sökülerek işlem profesyonel şekilde tamamlanır.

Suadiye semtinde ikamet eden kombi kullanıcıları İstanbul petek temizliği konusunda hemen bizden yardım alabilir. Cazip fiyatlarımızı öğrenmek için 0553 804 40 65’den bizlere ulaşabilirsiniz.