Sultangazi Petek Temizliği

Sultangazi petek temizliği kışı ekonomik ve ısıya doymuş şekilde geçirmek için petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmanız gerekmektedir. Petek temizliği için özel olarak imal edilen kirleri çözen kimyasal ve özel tasarım petek temizleme makinesi ile temizlik işlemi yapılmaktadır. Uzun seneler boyunca bu konuda kaliteyi elden bırakmayan firmamız tesisatın içerisinde biriken tüm pislikleri temizlemektedir. Tesisatın tıkanmasına ve ardından kombide arızalara neden olan bu bakımları yaptırırsanız gereksiz yere fazladan para harcamamış olursunuz.

0553 804 40 65

Petekler yıkanmadığı takdirde hem doğalgaz faturanızda artışlar olacak hem de peteklerden ısı alınamadığı için ne kadar çok kombi derecesini yükseltseniz de işe yaramayacaktır. Petekler içerisinde ki kir, kireç ve tortuları çözmek için hizmet bedelimiz içerisinde kullandığımız kimyasal da mevcuttur. Makine ile sağlanan temizlik ile kesinlikle hiç bir nokta kirlenmemektedir.

Peteklerin hepsi kesinlikle sökülmez sadece genellikle banyoda ki havlupan ya da petek varsa petek sökülür makine hortumları direk buraya bağlanır. Petek temizleme işlemi bu şekilde başlar ve petekler kimyasalla temizlenmesi sağlanır. Tabi ki petek temizliği bir kaç işlemden geçirilerek detaylı bir şekilde tek tek petek vanaları açılıp yapılarak temizliğe devam edilir.

Sultangazi petek temizleme sayesinde petekleriniz sanki yeni almışcasına ısı verecek ve bu olay aylık doğalgaz faturalarınızda da %30’luk kar sağlayacaktır. Eğer sizinde peteklerinizde tıkanmalar oluştuysa, daha önceden hiç petek temizliği yaptırmadıysanız, peteklerin altı soğuk ise, petekleriniz eskisi gibi ısıtmıyor ise hemen petek bakım hizmetimizi arayabilirsiniz.

Sultangazi ilçesinde bulunan 50. Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habibler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunusemre Mahallesi ve Zübeydehanım Mahallelerinde petek temizliği hizmetlerimizi sunmaktayız. Ayrıca kombi bakım ve onarımı da yapılmaktadır. Tesisatta yaşanan herhangi bir problemde de bizi arayabilirsiniz.

Petek temizleme fiyatları konusunda ve merak ettikleriniz hakkında 0553 804 40 65’i arayarak bilgi alabilirsiniz.