Tatlısu Mahallesi Petek Temizliği

Tatlısu mahallesi petek temizliği ısınma sorunlarınızı ortadan kaldırmak ve kış günlerinde doğalgazdan tasarruf sağlamanız için petek temizleme hizmetini deneyimli ekibi ile sunmaktadır. Kombi cihazı peteklerin içerisinde bulunan 1,5 barlık suyu kendi içerisinde sürekli döndürerek ısınmayı sağlamaktadır. Sürekli şebeke suyunun dönmesi ve bu suyun kullanımı ile peteklerin içerisinde bakteriler çoğalmakta ve kireçlenmeye neden olmaktadır. Böylece ısı veriminde düşme gözlenmekte ve bu suyu ısıtmaya çalışan kombi cihazında da arızalar meydana gelmektedir.

0553 804 40 65

Yukarıda bahsettiğimiz tüm nedenlerden dolayı petek temizliği yaptırmak gereklidir. Ümraniye petek temizliği en kaliteli cihazları ile sizlerin ısınma sorunlarınıza petek temizleme hizmeti ile çare bulmaktadır. Son teknoloji cihazları bulunan firmamız petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaç ile peteklerinizi temizler. İlk gün ki performansına ulaşan petekler en üst seviyede ısınır ve altı soğuk üstü sıcak olan peteklerin hepsi eşit bir şekilde ısınır.

Kış aylarında istediğiniz gibi ısınmak, kombi ve tesisatta problem yaşamamak için mutlaka petek temizleme hizmetini uzman ellerden almalısınız. Biz kombi bakım ve onarım hizmetlerini de kaliteli ekibimiz ile sunarak komple hem petek bakımı hem de kombi bakımlarını sağlamaktayız. Ömrünü uzatan bu işlemi her yıl yaptırarak siz de doğalgazdan büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Peteklerde tıkanmalar, ısınma sorunları, katran, kireçlenme ve balçıklaşma artık uzman ellerimizin yaptığı petek temizleme hizmeti ile yok olacak ve evinizde ya da iş yerinizde konforlu bir ısınma sağlanacak. Ümraniye Tatlısu petek temizliği için bizi 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.