Tokatköy Petek Temizliği

Tokatköy petek temizliği kalorifer tesisatlarında ısınma sorunu için petek temizleme işlemini makineli ve kimyasallı olarak gerçekleştirmektedir. Kombiyi koruyan ve petek ısıtma performansını artıran petek temizliği sayesinde peteklerin içerisinde ne kireç ne de tortu kalmaktadır. Katran haline gelmiş ve tesisat borularının tıkanmasına neden olan kireç ve tortuların temizliği için hizmet veren ekibimiz aynı zamanda kombi bakım ve onarımını da profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

0553 804 40 65

Kış aylarında sağlıklı günler geçirmek ve artık ısınmayan peteklerin ısınmasını istiyorsanız mutlaka petek temizliği yaptırmalısınız. Tokatköy petek temizleme olarak peteklerin alt kısımları soğuk ve üst kısımları sıcak ise bu sorun yaz aylarında ısıtma için kullanılmayan peteklerin içerisinde ki kireç ve tortuların dibe çökmesi ve orada katran haline gelerek suyun geçişine engel olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple kış aylarında kombi cihazınızı çalıştırdığınızda petekleri ısıtmak için bir hayli yorulan kombi cihazı hem petekleri ısıtmak için yüksek yakıt harcayacak, kombi parçalarına bu sebeple zarar verecek hem de petekler ısınmayacaktır.

İstanbul petek temizleme olarak verdiğimiz hizmetlerde sizlere garanti sunarak 1 yıl boyunca peteklerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat ertesi sene tekrar petek temizliği yaptırarak şebeke suyunu kullanan peteklerin tekrardan aynı performansı yakalamasını sağlamaktayız. Sizlere her sene petek temizleme yaptırmanızı bu nedenle öneriyoruz. Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy mahallesi petek temizleme olarak hemen bizi arayabilirsiniz.

Eskiyen yöntemlerde petekler tek tek sökülüp yıkama işlemi gerçekleştiriliyordu ya da kombinin altından pis su boşaltılarak temizliğin yapıldığı zannediliyordu. Fakat bu işlemler tamamen temizliği sağlamamakta idi. Biz yeni teknolojiye ayak uydurarak petek temizliğin de ilkleri başarmış ve ilk petek temizliği hizmetlerini sağlayarak bir marka haline gelmiş bir firmayız.

Etkili ve kesin çözümler üreten petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak randevu talep etmek ve merak ettiğiniz soruları sormak için 0553 804 40 65‘den 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.