Tuzla Petek Temizliği

Tuzla petek temizliği ev ya da iş yerinize gelerek petek temizleme konusunda profesyonel bir hizmeti siz değerli kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Isı konforunda artış yaşamak, doğalgaz faturalarınızda %30 tasarruf etmek, peteklerin ve kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için hemen ekibimizden petek temizliği konusunda yardım alabilirsiniz.

0553 804 40 65

Şebeke suyunu kullanan tesisat ve kombi cihazı zamanla petekler içerisinde bu suyun kullanımından dolayı kireçlenmeleri meydana getirmektedir. Giderek pislenen tesisatın içerisinde bakteriler oluşmakta ve balçık şeklinde çamurlaşma görülmektedir. Bu da haliyle sizlere ısı yoksunluğu olarak en önemlisi de aylık faturalarınızda yükselmeler ile karşınıza çıkacaktır.

Petek temizliği hizmetinden sadece senede 1 kez yararlanmanız kafi gelecektir. Özellikle çetin kış ayları gelmeden bu petek bakımı hizmetinden faydalanmalı ve peteklerinize gerekli bakımları yaptırmalısınız.

Tuzla petek temizleme hizmetimiz içerisinde saydığımız tüm mahallelerde hizmetlerimiz geçerlidir. Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fırat Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi ve Yayla Mahallesinde petek temizleme konusunda uzman bir ekip arıyorsanız hemen aşağıda ki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi parçalarında da zamanla arızalara sebep olan petekler içerisinde kireç ve diğer tortuları kısa zamanda temizleterek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kış ayları geldiğinde doğalgazı nasıl ödeyeceğim? hem her ay faturalarımı ödüyorum fakat yine de ısınamıyorum diyorsanız çözümü oldukça basit. Petek temizleme fiyatları konusunda her yıl indirimler sağlayarak daha çok müşteriye ulaşmaktayız. Siz de bizim müşteri ağımıza katılmak için 0553 804 40 65’i arayarak servis isteyebilirsiniz.