Ümraniye Petek Temizliği

Ümraniye petek temizliği sağlayan firmamız modern teknoloji sayesinde petek temizleme işlemini makine ve kimyasal ile sağlamaktadır. Kışı ısıdan tasarruflu ve sıcacık geçirmek isteyenler Ümraniye ilçesinde ki tüm mahallelere ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Ümraniye petek temizleme aslında bir çok ailenin ısıtma sistemini artırmada haberdar olmadığı petek temizleme işlemini uzun vadeli bir şekilde sağlamaktadır.

0553 804 40 65

Şebeke suyundan geçen kireç peteklerin dibine çökerek petekler içerisinde balçıklaşma yapmaktadır. Bu balçık, kir ve kirecin dibe çökmesi ile peteklerin alt kısımlarında ısınma sorunları yaşanmaktadır. Bu duruma mani olmak ya da var olan petek sorunlarının üstesinden gelmek için hemen petek temizleme işlemlerinin makine ve kimyasal içerikli olarak yapıldığı Ümraniye petek temizleme hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Peteklerin içerisinde ki kiri size kesinlikle zahmet çıkarmadan etraf kirlenmeden yapılmaktadır. Çünkü direk makine ile yapıldığı için çıkan pislik tuvalete verilerek gitmesi sağlanmaktadır.

Ümraniye petek temizleme ile Ümraniye’nin tüm ilçelerinde servis hizmetlerimiz devam etmektedir. Ümraniye’de ki Adem Yavuz mahallesi, Armağanevler mahallesi, Aşağıdudullu mahallesi, Atatürk mahallesi, Çakmak mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Fatih Sultan Mehmet mahallesi, Hekimbaşı mahallesi, İnkılap mahallesi, İstiklal mahallesi, Mehmet Akif mahallesi ve diğer tüm mahallelerinde haftanın 7 günü ve 24 saat hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Evinizde ya da ofisinizde yaşadığınız petek sorunlarına kesin çözüm sağlamak istiyorsanız ısınma konusunda sorun yaşıyorsanız, petekleriniz hiç ısınmıyor ise, peteklerin üstü sıcak altı soğuk ise o halde peteklerinizde ısınma sorunu var demektir. Uzman ekibimiz ile evinize ve ofisinize gelerek petek temizleme makinesi ve ayrıca özel kimyasal karışım ile peteklerin içerisi komple temizleme işlemlerinden geçmektedir.

İstanbul petek temizliği sayesinde tüm noktalara ulaşan ekibimiz peteklerinizi yıkayarak bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz de petek temizleme için bizi 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.