Ünalan Petek Temizliği

Ünalan petek temizliği kış aylarında bakımlarının yapılması gereken peteklerin içerisinde ki kir ve tortuyu petek temizleme hizmeti ile gidermektedir. Kış aylarında ısı problemleri yaşamamak için petek bakımı çok önem taşımaktadır. Peteklerle aynı şekilde her yıl rutin olarak yapılması gereken bir diğeri ise kombi bakım hizmetidir. Ekibimiz her iki hizmeti de eksiksiz ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

0553 804 40 65

Üsküdar Ünalan petek temizleme 7/24 çalışarak kombi kullanıcılarının sorunlarına yetişmektedir. Isınmayı sağlayan kombi petekleri arızaları içerisinde en çok alt kısımların soğuk olması ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bunun nedeni ise petek bakımı yapılmadığı için peteklerin içerisine şebeke suyu nedeni ile tortu ve kirecin dolarak sıcak su geçişine engel teşkil etmesidir. O yüzden kesinlikle petek temizliği işlemlerini ihmal etmeden yaptırmalısınız.

İstanbul petek temizleme işlemleri profesyonel makine ile gerçekleştirir. Sadece banyoda ki havlupan sökülür ve buraya bağlanan makine ile temizlik sağlanır. Makine içerisine ayrıca kimyasal ilaç konularak peteklerin köklü temizliği sağlanır. Makinenin üzerinden şebeke suyu eklenirken bir taraftan da pis su direk tuvalete aktarılır ve bu şekilde devir daim edilerek etkili temizlik sağlanmış olur.

Atık maddelerin dışarıya tahliyesi ile petek borularında ki tıkanmalar açılır ve içerisinde biriken yabancı maddeler direk dışarıya atılır. Ardından müşterimizin isteği doğrultusunda kombi bakım hizmeti de sağlanır. Eğer arızalı parçalar varsa değişimi sağlanır ve kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.

Siz de bu iki hizmeti de Üsküdar petek temizleme ayrıcalığı ile almak istiyorsanız 0553 804 40 65’den bize ulaşın.