Yavuztürk Petek Temizliği

Yavuztürk petek temizliği en yeni cihazları ile petek temizleme hizmetini sağlayarak kombinizin daha az enerji sağlamasına yardımcı olacak ve evinizin dilediğiniz gibi ısınmasını sağlayacaktır. Kış ayları boyunca nedensiz yere artan doğalgaz faturaları peteklerde ki kirlenmeden kaynaklanmakta ve alt kısımların soğuk olmasına neden olarak evde ısı kaybına neden olmaktadır.

0553 804 40 65

Yavuztürk mahallesi petek temizleme konusunda bu bölgede ki tüm kullanıcılara haftanın 7 günü boyunca ulaşmak için çalışmaktadır. Günün 24 saatinde telefonun ucunda bekleyen ekibimiz petek temizliği konusunda milyonlarca kullanıcıya hizmetlerini sağlamaktadır. Isı aktarımında sorunlara neden olan bu pisliklerin kısa sürede temizlenmesi gerekmektedir. Yoksa kombi sürekli çalışarak enerjiyi daha çok tüketecek ve motor sürekli suyu ısıtmaya çalıştığı için arızalar meydana gelecektir.

Kombi elemanı olan peteklerin zarar görmesini engellemek ve ısı verimliliğin azalmasına neden olan kireç ve balçıkların temizlenmesi için en uygun petek temizleme fiyatları konusunda bizden destek alabilirsiniz. Yüksek tazyik sağlayan makinemiz ile peteklerin içerisinde zerre pislik kalmayacak ve ısınma kaliteniz bir anda artacaktır. Artık ev içerisinde kalın kıyafetleri bir kenara kaldırıp rahat giysiler içerisinde dolaşabileceksiniz.

Kombi cihazından daha çok verim almak için, peteklerde ki ısınma sorunlarını gidermek için, konforlu ve her ay %30 yakıt karı için petek temizliği hizmetinden hemen yararlanın. Haftanın her günü çalışan ekibimiz Üsküdar ilçesinde bulunan tüm mahallelere ücretsiz servisi ile ulaşmaktadır. Bizimle iletişime geçmek için 0553 804 40 65’i arayabilir ve teknik servis ekibimizden randevu talep edebilirsiniz.