Yeni Çamlıca Petek Temizliği

Yeni Çamlıca petek temizliği verimli bir ısınmaya mani olan kireç ve tortuların petek temizleme işlemi ile tesisattan tamamen uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Ataşehir ilçesinde ki Yeni Çamlıca mahallesine de servisi bulunan firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Yüksek tazyikli su ile yıkamanın yapıldığı profesyonel makinemiz sayesinde peteklerin içi mis gibi olacak. Makine içerisine konulan kimyasal ilaç ile de petek içi yabancı maddelerden temizlenmektedir.

0553 804 40 65

Yeni Çamlıca petek temizleme kombinizin lüzumsuz yere yakıt harcamasına petek temizliği sayesinde mani olmaktadır. Petekler içerisinde ki yabancı maddelerin tesisata karışması tamamen bu şekilde önlenmiş olur. Ataşehir petek temizleme peteklerinizde ki geç ısınmalara ve peteklerde ki bölgesel soğuklukta etkili olacak petek temizliğini sağlar.

Petek temizliği direk banyoda ki havlupan sökülerek makinenin vanalara bağlanmasıyla gerçekleştirilir. Makine hortumları tesisata bağlanır ve ilk olarak içinde ki pis ve kirli su gidere aktarılır. Ardından peteklerin içerisine temiz su verilerek pis su atılmaya devam edilir. İkinci aşamada ise kimyasal ilaç petek makinesinden peteklerin içerisine verilir ve bir süre kombi çalıştırılarak sıcaklık ile beraber içerisinde ki kireç ve tortunun yumuşaması sağlanır. Tekrar makine çalıştırılır ve bir taraftan temiz su verilirken diğer taraftan ise peteklerde ki kimyasallı su devir daim ettirilerek iyice peteklerin temizliği sağlanır.

Bu yabancı maddeler peteklerde tıkanmalara neden olduğundan sıcak su geçişini engeller ve peteklerin altı soğuk şekilde kalır ya da petekler geç ısınarak yakıta etki eder ve her ay yüksek faturalar ile karşı karşıya kalınır. Siz de petek bakımı için bizi 0553 804 40 65 nolu telefondan arayabilirsiniz.