Yeni Mahalle Petek Temizliği

Yeni Mahalle petek temizliği hizmetini Beykoz’da ikamet edenler için haftanın 7 günü petek temizleme olarak kusursuz bir işçilik sağlamaktadır. Isı performansını %100 artıran petek temizliği ortamın sıcaklığını en yüksek noktalara kadar ulaştırmaktadır. Kombi cihazınızı istediğiniz ısı derecesine ayarlayın ve petek temizleme sonrasında peteklerde ki ısıyı kendiniz görün.

0553 804 40 65

Yeni Mahalle petek temizleme kış aylarına girmeden yılda 1 kez olmak üzere peteklerin içerisinde ki kireç ve tortunun temizlenmesini önermektedir. Henüz hiç petek temizliği yaptırmadıysanız ve uzun zamandır petekleriniz temizlenmemişse hemen bizi arayarak makine ve kimyasal ilaçla sağladığımız derinlemesine temizlikten fayda sağlayabilirsiniz. Kombi cihazı içinde oldukça önemli olan petek bakımı yapılmadığı takdirde kombi de bir çok parçaya zarar vermekte ve doğalgaz faturalarınız giderek yükselirken ısınma konforunuz oldukça azalmaktadır.

Petek temizleme yaptırarak peteklerin altında ısınmama sorunlarına kesin çözüm buluyoruz. Kirecin ve tortunun dibe çökmesi sebebi ile petekler içerisinde dolaşan su bu bölümlere ulaşamaz ve alt kısımları hep soğuk kalır. Kombi derecesini ne kadar yüksek seviyeye  alırsanız alın peteklerin alt kısımları ısınmaz ve eviniz ya da ofisiniz buz gibi kalır. Siz de bu sorunları yaşamak istemiyorsanız sadece yaptırmanız gereken petek temizliği!

İstanbul petek temizliği hizmetleri olarak İstanbul’un her semtinde ve mahallesinde gezici servislerimiz bulunmaktadır. Hemen şimdi bizi arayarak gün içerisinde Beykoz Yeni Mahalle petek temizleme hizmetimizi ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Yapmanız gereken çağrı merkezi numaramızı arayarak adres bilgileriniz vermek.

Haftanın 7 günü tatil demeden çalışan ekibimiz profesyonel ekipmanları ile evinize gelerek kombi bakımı ve petek bakımını gerçekleştirmektedir. İster iki hizmeti de indirimli fiyatlarımız ile alın isterseniz sadece tek bir hizmetten yararlanın. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65’i aramanız yeterli.