Yeni Sahra Petek Temizliği

Yeni Sahra petek temizliği ev ve iş yerlerinizde ki her ay yüksek gelen faturalara karşı ve ısınma konforu için petek temizleme hizmetini haftanın 7 günü boyunca sağlamaktadır. Her yıl düzenli bir şekilde yapılması gereken petek temizliği sayesinde ısı enerjisinden verimlilik alınarak iç mekan dilediğiniz şekilde ısınmaktadır.

0553 804 40 65

Peteklerin içerisinde ki kireç ve balçık özel temizleme makinesi ile içerisine kimyasal konularak temizlenir. Doğalgaz enerjisi bu sayede daha verimli kullanılabilir hale gelir ve %30 tasarruf sağladığı için oldukça etkilidir. Gereksiz yere fatura ödememek için ve istediğiniz şekilde ısınmak için petek temizleme hizmetini kesinlikle almalısınız.

Ataşehir petek temizleme olarak peteklerinizin temizliğinde kesinlikle eviniz kirlenmez. Sadece banyodan gerçekleştirilen petek temizliği için havlupan sökülür ve borulara direk makine bağlanarak işlem sağlanır. Petek bakımı yaptırmak için en doğru zaman ise kış ayları henüz gelmeden yaptırmaktır. Bu sayede kış mevsiminde soğuk havalarda buz gibi bir evde oturmak yerine sıcacık bir evde oturmayı eminim siz de tercih edersiniz.

Yeni sahra petek temizleme Ataşehir’in bu gözde mahallesinde de servis hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat boyunca adresinize yönlendirmektedir. Bizi arayarak sadece uygun olduğunuz zamanı söylemenize ve adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz evinize gelerek petek temizliği işlemini 1,5 saat içerisinde gerçekleştirmektedir.

Yeni Sahra ve Ataşehir’in diğer mahalleleri olan Kayışdağı, İçerenköy, Küçükbakkalköy, İnönü, Atatürk, Mevlana, Yeni Çamlıca, Örnek, Mimar Sinan, Esatpaşa, Fetih, Ferhatpaşa, Barbaros, Aşık Veysel, Yeni Şehir bölgesinde ikamet edenler için de petek temizleme hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca kombi bakım ve onarımı da yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için ve petek temizleme fiyatları için bilgi almak istiyorsanız 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.