Zeytinburnu Petek Temizliği

Zeytinburnu petek temizliği özel kimyasal karışım ile petek temizleme hizmetini gerçekleştirmektedir. Peteklerin içleri tamamen kireçten, balçıktan ve çamurdan arındırılmaktadır. Petek temizliği hizmetini almak için haftanın 7 günüde randevu alabilirsiniz. Bu sayede doğalgaz faturanızdan büyük bir tasarruf sağlayacak ve ısınma dereceniz hep sabit kalarak peteklerden istenilen ısı elde edilecektir.

0553 804 40 65

Zeytinburnu petek temizleme hizmetimiz için haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. Verimli bir şekilde çalışan petekler ile ısınmak artık çok daha ucuz ve kolay!

Peteklerin temizlenmesi neden gereklidir? diye eminim siz de merak ediyorsunuz. Petek temizliği yılda bir defa yapılması gereken bir işlemdir. Nasıl kombi cihazınıza bakım yaptırıyorsanız aynı şekilde petek bakımı yaptırmak da gereklidir. Bir bütün halinde işleyen bu tesisat içerisinde şebeke suyu kullanılmaktadır. Demliklerin diplerinde dahi suların ne kadar kireçli olduğunu eminim siz de görüyorsunuz. Aynı şekilde peteklerin içerisinde de bu nedenle kireçlenmeler yaşanmakta ve içinde biriken tortular nedeni ile çamurlaşmalar görülmektedir. Petek temizliği sırasında bile kahverengi çamur tabakasını bizzat görebilirsiniz.

Petek temizleme fiyatları olarak müşterilerimize oldukça indirimler sunarak henüz kış gelmeden ısıtma sistemlerini temizleyerek ve ekstra ücret ile kombi bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Doğalgaz enerjisini ısıya dönüştüren bu sistem kış aylarında oldukça önem taşımaktadır. Eğer peteklerin içerisi kirli ise peteklerde ısınma problemleri ortaya çıkmakta ve petekler geç ısınarak bölgesel olarak genellikle alt kısımlara çöken yabancı maddeler sebebi ile alt tarafları soğuk şekilde kalmaktadır. Bu da ısınmaya başlı başına etki edecektir.

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde ki Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşiltepe Mahallerinde ikamet eden kombi kullanıcıları hem kombi bakımı hem de petek bakımı için bizleri arayabilir.

Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımız ile İstanbul petek temizliği olarak her bölgede haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Fiyat bilgisi ve gerekli detayları öğrenmek için 0553 804 40 65’den bize ulaşarak profesyonel ekibimiz ile görüşebilirsiniz.